У селі Погорілівка впав літак, яким керував чоловік без свідоцтва пілота, інцидент трапився ще 26 липня 2019 року

 

Літаком  керував психічно хворий чоловік без свідоцтва пілота. Інцидент трапився 26 липня 2019 року.

Про це повідомляє Заставна сьогодні з посиланням на прес-службу прокуратури Чернівецької області.

У селі Погорілівка Заставнівського району 26 липня 2019 року впав двомісний літак, внаслідок чого важко травмувалися двоє людей.

Інцидент трапився через те, що мешканець Кам’янець-Подільського району Хмельницької області разом із пасажиром вилетів зі злітно-посадкового майданчика та неправильно скерував літак, пролітаючи над селом на Буковині.

З’ясувалося, що чоловік не мав чинного свідоцтва пілота, однак здійснив виліт літаком марки “Х-32-912-Бекас” без відповідного дозволу Державіаслужби України та без надання диспетчерським органам обслуговування повітряного руху плану польоту.

“Під час виконання польоту над населеним пунктом с. Погорілівка Заставнівського району пілот, здійснюючи розворот літака зі зниженням, невірно застосував прийоми керування повітряним судном та допустив його зіткнення із землею з подальшим перекиданням.

Внаслідок зазначеного пілот та пасажир отримали тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя”, – ідеться в повідомленні.

Станом на сьогодні 02.2020року, відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи, підозрюваний за своїм психічним станом не може повною мірою усвідомлювати свої дії та потребує застосування примусових заходів медичного характеру.

Заставнівський райсуд виніс ухвалу про застосування до пілота літака примусової амбулаторної психіатричної допомоги.Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top