У Заставнівській РДА відбулося вшанування роковин трагедії Бабиного яру (фото)

 

Легкі слова, але вагома суть,

Яку слова на крилах днів несуть.

А це – Господь, Любов і Батьківщина,

Це три ключі, що відкривають путь.

Життя іде… і в цьому його суть.

Спливає час хвилина за хвилиною.

Коли ти українець – українцем будь, -

То й Україна буде Україною!

 Бог і Україна – ось наше завдання!

Нинішній стан українського суспільства – який він??? Перед нами історично зранена душа нації,  а також спотворена ворогами протягом століть історична пам’ять…

Сьогодні, 29 вересня року Божого 2020, на сторінках історичної пам’яті – сумний і трагічний день – День пам’яті жертв Бабиного Яру.

Відповідно до розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації, цього дня ми вшановуємо і роковини трагедії Бабиного Яру, і пам’ять жертв Голокосту у Чернівецькій області.

Вшануванням пам’яті жертв Бабиного Яру є данина пам’яті, яку провели працівники районної книгозбірні 29 вересня в залі засідань Заставнівської районної ради.

В ході заходу була розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Сила Голокосту: Бабин Яр». Книги, запропоновані на цій виставці, висвітлюють ті криваві – чорні дні  років Другої світової війни в нашій державі.

Хвилиною скорботи вшанували  роковини трагедії жертв Бабиного Яру та жертв Голокосту в Чернівецькій області й запросили всіх бажаючих покласти свічі до підніжжя Пам’ятного хреста в м.Заставна.

Мир і злагода – це головне, що нам потрібно сьогодні.

Пам’ятаючи про трагедію минулих років, ми з надією дивимось у майбутнє і віримо, віримо в нашу державу.

 Директор ЦРБ  - Л.СтасюкВи не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top