Відео - "Досить знущатись над нами" в с.Яблунівка що на Заставнівщині відбувся пікет проти підвищених тарифів на постачання та споживання газу

 

12 січня, на трасі М-19 Чернівці – Заліщики в селі Яблунівка  відбулася акція протесту проти підвищених тарифів на постачання та споживання газу.

Люди безперервно рухаються пішохідними переходами та заблокували рух транспорту, хоча водії заблокованих на трасі автівок і не можуть продовжити рух, але повністю підтримують мітингувальників і навіть виявляють бажання доєднатись.

Пікетувальники зазначають, що самі платили за проведення природного газу та купували труби, тож обурені вимогою платити за доставку газу.

Для спілкування з обуреними громадянами приїхав голова Заставнівської державної адміністрації Дмитро Козарійчук та голова Веренчанської об’єднаної територіальної громади Володимир Бойчук які вислухали жителів Заставнівщини та повідомили що процес по зниженню цін на газ триває.

Як розповіли учасники акції в таких умовах немає сил жити, адже зарплатні більшості не вистачає на оплату комунальних послуг.

Завдяки злагодженим діям поліціянтів вдалося уникнути конфліктів та дотриматись мирного проведення акції.
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top