Заставнівський центр зайнятості провів два тренінги для безробітних «Підготовка резюме.»

 

23 лютого 2021 року в приміщенні Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбулося два тренінги  для 10 безробітних «Підготовка резюме.».

Метою даного заходу було здобути навички написання резюме та його використання при пошуку роботи, а також ознайомитись з програмою "Конструктор резюме".

Провідний фахівець з профорієнтації – Антоніна Старко, ознайомила учасників тренінгу з програмою «Конструктор резюме» та надала практичні поради, які допоможуть у написанні ефективного документа, а саме: 

  1. Інформацію для резюме слід вибирати виходячи з його цілей, тобто в резюме треба включати опис тих аспектів, які мають пряме відношення до тієї вакансії, на яку претендуєте.
  2. Обов’язково вказуйте нагороди (відзнаки), які отримали під час навчання чи на попередньому місці роботи.
  3. Завжди вказуйте у резюме достовірну інформацію про себе, оскільки інформація перевіряється. Деякі роботодавці використовують резюме під час співбесіди, тому висвітлюйте інформацію таким чином, щоб співбесіда мала позитивний характер.
  4. Переглядаючи вакансії, звертайте увагу на вимоги до них. Пропонуйте свої вміння та знання згідно цих вимог, щоб роботодавці могли бачити, що ви маєте саме те, що їм потрібно.
  5. Уникайте дрібного чи надміру великого шрифту під час написання резюме. Зробіть текст привабливим та легким для читання. Не використовуйте незрозумілих слів, абревіатур, літературної мови.

Резюме повинно бути написано грамотно, змістовно, в діловому стилі. 

Резюме також допоможе у заповненні форм та анкет, під час розмови по телефону, при підготовці до співбесіди з роботодавцем, у підвищенні самооцінки. Тож можна сказати, що резюме є надійним помічником у вирішенні питання працевлаштування. 

На завершення заходу безробітним запропонували скористатись Освітнім порталом Державної служби зайнятості для самостійного освоєння курсів для населення, а також розмістити своє резюме на сайті.
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top