У Веренчанській громаді цього року планують завершити зведення школи (фото)

 

Цьогоріч у рамках програми Велике будівництво завершать зведення школи у Веренчанській громаді.

Новий заклад освіти розрахований на 500 учнів. До цього діти були змушені навчатися у старому корпусі у дві зміни, адже заклад був розрахований на 260 учнів, а займається тут значно більше.

Будівельні роботи розпочали тут ще у 2017 році, однак через брак фінансування їх зупинили. Про це інформує Чернівецька обласна державна адміністрація.

Новини по темі: Відео - В Юрковецькій громаді відбувся футбольний матч «Січ» (Юрковецька ТГ) та ФК "Веренчанка ТГ "

«Ця школа – один із найочікуваніших об’єктів для Веренчанської громади. Торік цей проєкт подавався на Державний фонд регіонального розвитку, де отримав одну із найвищих оцінок. Ми контролюємо хід робіт і докладаємо максимум зусиль, аби якісно і швидко завершити цей довгобуд й дати дітям можливість навчатися у новій, просторій, сучасній школі», – сказав перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк.

Новий корпус закладу буде енергоощадним та максимально комфортним. «Зараз ми виконуємо фасадні, штукатурні та монтажні роботи.

Надалі збільшуватимемо кількість працівників на об’єкті, аби пришвидшити хід робіт», – зазначив виконроб підрядної організації Юрій Чоботару.
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top