Розпочато навчання за навчальною програмою « Щорічна повторна перевірка знань операторів котельні»

 

Досить часто люди, які шукають роботу за сприяння служби зайнятості, потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а іноді й здобуття нової професії, яка є потрібною на ринку праці.

Такі послуги можна отримати в службі зайнятості, де запропонують скористатись програмою професійного навчання.

Одним із основних завдань в роботі  Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості зайнятості є налагодження тісної співпраці з роботодавцями для задоволення їх кадрових потреб, зокрема шляхом організації та проведення професійного навчання безробітних.

В умовах сучасного ринку праці надзвичайно важливими стали розуміння та готовність працівника навчатися та підвищувати кваліфікацію упродовж  всієї своєї діяльності.
  З року в рік вже стало традицією перед початком опалювального сезону проводити щорічну перевірку знань для працівників котелень шляхом підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення з подальшим працевлаштуванням.

Цього року Заставнівська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості плідно співпрацює з Івано-Франківським центром професійно-технічної освіти ДСЗУ. 09.09.2021 розпочато навчання за навчальною програмою « Щорічна повторна перевірка знань операторів котельні». У свою чергу навчальний заклад залучив до навчання кваліфікованих викладачів, які ознайомив слухачів з новітніми технологіями.

Після проходження навчання у операторів котелень буде проведено перевірку знань за участю спеціалістів з охорони праці , складені протоколи перевірки знань та атестовані працівники котельнь отримають допуск до роботи та посвідчення про проходження навчання.Top