Заставнівський центр зайнятості - пошук підходящої роботи першочергове завдання державної служби зайнятості

 

12 січня безробітні, зареєстровані в Заставнівській районній філії Чернівецького ОЦЗ, відвідали тренінг з пошуку роботи «Сучасні джерела пошуку роботи».

Пошук роботи - це активна, розумова, інформаційно-пошукова і комунікативна діяльність з приводу підбору найбільш підходящого варіанту роботи. Тому, вдалий пошук роботи закінчується працевлаштуванням.Одним із найперших і, мабуть, найважливіших кроків під час пошуку роботи є вивчення та опрацювання сучасних джерел вакансій, вміння правильно організувати процес щодо їх використання.

Так, під час колективної роботи учасники заходу ознайомлювалися з оновленим сервісом служби зайнятості, із сучасними вимогами роботодавців до працівників, з інформаційними джерелами, на які необхідно звернути увагу,  щоб успішно та якомога швидше працевлаштуватись, аналізували різні сайти з пошуку роботи, підбираючи найбільш дієві для себе.

Також, учасники семінару під час практичних вправ визначали переваги та недоліки різних джерел інформації про вакансії, ділилися власним досвідом та  методами відпрацювання отриманої інформації.

Неабияку зацікавленість у безробітних викликають сьогодні сучасні методи підбору персоналу роботодавцями, це «відеорезюме» та «онлайн-співбесіда з роботодавцем». Саме ці форми роботи є  найбільш ефективними, так як економлять час і роботодавця, і самого шукача роботи. 

Тому, ідеальним рішенням в пошуку роботи в результаті стає комплексний підхід, який об’єднує в собі усі можливі способи отримання інформації з урахуванням переваг та недоліків кожного з джерел.Top