Як отримати роботу мрії? Інформує Заставнівський центр зайнятості

 

Пані Ліда звернулась до фахівців Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості після втрати свої посади через ліквідацію Заставнівської районної державної адміністрації.

Підбір підходящої роботи розпочався з першого дня відвідування служби зайнятостіт а враховував 37 річний досвід її діяльності на посадах, які пов’язані з організацією виступів творчих театральних та музичних колективів, та десятки років державної служби. Безробітній були запропоновані вакансії у галузі культури із бази вакансій міста Чернівці, Тернополя, Одеси, Рівного та Миколаєва.

З допомогою кар’єрного радника був складений індивідуальний план працевлаштування, який поповнювався новими пунктами під час чергових відвідувань служби зайнятості. Під час планування був врахований попередній професійний досвід та освіта, яка мала б стати в нагоді у майбутній справі.

Головна увага під час пошуку зайнятості була спрямована на вакансії керівних посад у галузі культури.

Підходяща посада знайшлась, коли у Палаці культури та мистецтв міста Заставна відновили фінансування робочого місця головного режисера.

Завдяки тому, що роботодавець завчасно повідомив службу зайнятості про вакансію, працевлаштування відбулося у найкоротший термін.

Співпраця фахівців служби зайнятості, безробітної та роботодавця сприяла тому, що вакантне робоче місце у галузі культури та мистецтв міста Заставна було укомплектоване, і пані Ліда отримала омріяну роботу.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Галина КоростатевичTop