Буковина втратила ще одного героя від ворожої руки загинув, житель с.Киселів - ПОПОВИЧ ДЕНИС МИКОЛАЙОВИЧ

 
Сумна і трагічна звістка прийшла у Веренчанську ТГ , загинув від ворожої руки наш земляк, житель с.Киселів - ПОПОВИЧ ДЕНИС МИКОЛАЙОВИЧ.
Денис народився 2 червня 1989 р.н. Закінчив у 2006 р.Киселівську середню школу. До воєнного часу працював на СТО.
Денис був справжнім сином свого народу, палким патріотом, безстрашним воїном, який завжди хотів жити у єдиній і незалежній Україні. Людина щирої та широкої душі, веселої вдачі, надійний товариш , добрий син - таким запам'ятають свого Героя , жителі с.Киселів та вся Веренчанська територіальна громада.
Природжене почуття справедливості ,відповідальності, мужності не дозволили знаходитися в тилу, коли прийшла страшна війна. Захищаючи рідну землю від ворога він залишився вірним Присязі , виконав свій військовий обов'язок до кінця і віддав найдорожче - своє життя.
Смерть прийняв за рідну Україну.
Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини.
Щирі співчуття матері, сестрам, рідним , близьким і бойовим побратимам від голови Веренчанської ТГ - Бойчука Володимира Дмитровича, депутатського корпусу, виконавчого комітету та жителів нашої громади . В цю гірку мить щиро поділяємо горе сім'ї та разом з Вами тужимо в глибокій скорботі.
Вічна пам'ять Герою , який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє. Герої не вмирають , вони живуть у наших серцях і спогадах.
Нехай душа Дениса знайде вічний спокій , а Господь прийме , де праведні спочивають.
Денис став ще одним Ангелом - охоронцем для нас, для України ! Молимо небо за Тебе і віримо , що триматимеш його височінь. Царюй у Бога , наш ГЕРОЮ!!!


Top