Відео - Чергова допомога від Заставнівських волонтерів вирушила на схід

 

Три автомобілі, Starlink , сонячні – освітлювальні станції, квадрокоптери, буржуйки, медицина та провізія.

Все це днями було доправлено волонтерами громадської організації «УНІА» в найгарячіші точки України, де наші захисники дають  відсіч орківським гнидам, надіємось що все привезене нашим військовим стане у пригоді та допоможе наблизити час перемоги.

Пожежний автомобіль отриманий від наших партнерів та закордонних друзів благодійної організації Humanitare Hilfe Korbah, у  чудовому стані доправив на Україну наш волонтер Олександр Рябко який викликався водієм і сам особисто довіз подарунок на передову.

Подарований  автомобіль на прізвисько ‘ГОЛКА’ доправив на Україну волонтер Олександр Калинюк, а вже сьогодні він став на поміч нашим солдатам.

Читайте також:  Всесвітній день тварин

Віктор Підлісний, Володимир Грушецький та Іван Коропчик подарували хлопцям автомобіль ВАЗ 2108 який стане у пригоді нашим воякам.

Зокрема два із цих трьох авто були подаровані одному із самих легендарних батальйонів сьогодення.

Завдяки нашим авто волонтерам та благодійникам ми змогли придбати квадрокоптер Мавік 3 і ще один Перот нашим захисникам подарував наш волонтер Віктор Дубяга зі своїми друзями.

Дякуючи нашій чарівній землячці Тетяні Боднарюк та її чоловікові які невтомно організовують ярмарки та акції на підтримку ЗСУ в Німеччині, наші захисники отримують сучасні зарядні сонячні станції. Пані Тетяночка та її організація Herzmensch Nienburg  неодноразово передає дуже потрібні речі для наших солдат.

Також на передову відправились наші ексклюзивні буржуйки які допомагають виготовляти волонтери громадської організації «УНІА» з міста Оріхів, хоч у хлопців у рідному краю точаться запеклі бої, вони невтомно кожного тижня везуть туди допомогу, а повернувшись створюють буржуйки для наших захисників, не шкодуючи матеріалів залишають побажання та українську символіку на кожній з них.

Читайте також:  Всесвітній день церебрального паралічу (Всесвітній день дитячого церебрального паралічу)

Сьогодні ми хочемо подякувати всім волонтерам, благодійникам, водіям і просто звичайним людям з допомогою яких ми можемо формувати такі вантажі, адже все що відправляється на передову допомагає нашим героям, вірним синам України робити крок вперед і ніщо так не бадьорить кожного з нас як вивішаний Український прапор та повернення ще одного клаптика землі до Української єдності.

Слава Україні! Героям Слава!Top