Володимир Середюк "Ніякого хабаря не було"

 

Заступник міського голови пояснив ситуацію зі звинуваченнями його у хабарництві

Нагадаємо, минулої п'ятниці, 4 травня, Володимира Середюка, заступника міського голови, затримали у його кабінеті. За інформацією прес-служби прокуратури Києва, посадовця звинувачували у змові та отриманні хабара.

Ніби то виконувач обов’язків голови правління ДАК «Хліб України», змовившись з директором Дочірнього підприємства ДАК «Хліб України» «Чернівецький комбінат хлібопродуктів», а також заступником голови Чернівецької міськради та юристом ДАК «Хліб України» вимагали від директора приватної компанії щомісячно сплачувати неправомірну вигоду у розмірі 100 тис. гривень за невжиття заходів щодо розірвання договору оренди державного майна, а саме - промислових приміщень.

Аби висловити свою позицію, Володимир Середюк, сьогодні, 7 травня, зібрав брифінг у Ратуші. І запевнив, що ніякого хабара не було. "Насправді це одержання хабара - це були перераховані кошти орендарями на державне підприємство ДАК «Хліб України», на офіційний рахунок цього підприємства. Це вперше в історії України, напевно, хабар сплачують на офіційні рахунки.

Мене затримали за хабар, без хабара. Ніяких коштів не було" - пояснив журналістам Володимир Середюк. Володимир Середюк підозрює, що вся ця історія почалася на грунті підняття орендної плати на підприємстві.

"Орендарі є близькими до певної політичної партії. Це є доказом розправи як політичної, так і над людьми, які працюють у державних підприємствах і які дбають про доходи державного підприємства, і це не подобається недобросовісним підприємцям" - каже Володимир Середюк.

Джерело: acc.cv.ua

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top