У Чернівцях відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю

 

29 листопада 2018 року у Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Нині на 36 підприємствах, установах та організаціях Чернівців є 127 актуальних вакантних посад для таких людей.

«Роботодавціпри працевлаштуванні людини з інвалідністю повинні враховувати їхні потреби та можливості, рекомендації медико-соціальної експертної комісії, і на робочих місцях створити  відповідні умови для таких людей.

Сьогодні тут на ярмарку присутні 14 роботодавців з різних сфер діяльності, які пропонують роботу особам з інвалідністю», - каже директор Чернівецької міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості Іван Тимошенко.

На нинішньому ярмарку вакансій роботодавці міста презентували вільні посади у банківській сфері, у галузях промислового виробництва, легкої промисловості,у сфері послуг, комунального господарства міста, залізниці.

Також фахівці служби зайнятості індивідуально інформували відвідувачів ярмарку про усі актуальні вакансії для осіб з інвалідністю на ринку праці міста.

Під час обслуговування громадян з інвалідністю у міській філії обласного центру зайнятості забезпечили адресний та індивідуальний підхід до кожного.

Окрім цього учасники заходу мали можливість отримати індивідуальні консультації з правових питань у юрисконсульта філії.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості, 52-23-76

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top