Відео: У Чернівецьких лікарнях на два дні залишилось ліжкомісць для хворих на COVID-19 - Наталія Гусак. Що буде далі?

 

Заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак наголосила що станом на сьогодні маємо гостру нестачу ліжкомісць, яких вистачить всього на два дні хворим на COVID-19

У міській лікарні № 3 та № 4, а також в обласному госпіталі ветеранів війни завантаженість складає близько 100%. на жаль, ми знову фіксуємо черговий антирекорд госпіталізацій пацієнтів.

Як стало відомо частина пацієнтів з Чернівців вже почали госпіталізувати в Герцаївському та Новоселицької районні лікарні. І в департаменті охорони здоров'я припускають, що через кілька днів ці лікарні також будуть переповнені. 

"На сьогоднішній день можна вже говорити про третю хвилю коронавірусу, фахівці її характеризують як одну з найважчих, тому пацієнти надходять дуже важкі та відразу на дотацію киснем. Якщо восени та навесні минулого року кожен третій пацієнт потребував доступі до кисню, то зараз - майже кожен пацієнт надходить в лікарню і відразу потребує кисню ", - додав Олег Чорний. 

Він зазначив, що на 100% також заповнені реанімації в Вижницької, Сторожинецької, Кіцманської районних і реанімація в міській лікарні № 3. 

Джерело: bukovyna.onlineTop