Відео - В будинку культури відбувся концерт до 8 березня

 

8 березня в місті Заставна в Районному будинку культури відбувся святковий концерт.

Привітати жінок приїхало чи мало дітлахів які своїм співом та виступами підіймали настрій всім присутнім а також створювали неперевершену атмосферу свята.

На святі також була поважна ювілярка для якої 8 березня це подвійна дата, Раїса Петрівна вчитель від бога адже все життя присвятила навчанню дітей рідної української мови.

Прекрасними виступами потішили вихованці Заставнівської музичної школи, та гості із сіл нашого району.

Хочеться сказати велике дякую будинку культури міста Заставна та всім працівникам, за організацію концертів, та за те що кожне свято в нашому місті супроводжується цікавими колективами, залученням людей які завжди готові донести до населення красу пісень, танців та поезії.

Поділися з друзями

Коментарі  

+3 #2 Глядачі 20.12.2017, 23:37
Не можна допомагати так голосно . Особливо якщо в залі сидять дітки , яким пртрібна допомога . Задумайтесь хоча б на хвилинку , що коїться на серці у тої мами чи у тої дитини .... Деякі виступаючі просто піаряться .
Цитата
0 #1 Глядачі 20.12.2017, 23:31
Дякуємо за концерт організаторам і дітям . Особливо спонсорам . Але хочеться звернутись до де-яких виступаючих на сцені . Не можна спочатку казати , що ви дітки нижча версва населення , ви інваліди , а ми такі добрі і класні . Ходіть на сцену , ми вам допоможимо зарез , з бюджету районного . Уявіть серце тої мами чи тої дитини .... Робіть будь ласка це якось ТИХІШЕ .
Цитата

Додати коментар

Поділитись новиною:


Захисний код
Оновити

Top