Відео - Гарячі дебати на зборах громади в Заставні

 

25 березня в Заставнівському будинку культури пройшли збори на які виборців запросила виборча комісія та міський голова міста Заставна Радиш Василь Йосипович.

На зборах обговорювались порушення в жеребкуванні до виборчої комісії в якому звинувачують Джус Юлію Іванівну депутата від "Батьківщини".

Також на зустрічі був присутній депутат Верховної Ради Бурбак Максим Юрійович, та розповів що вибори мають пройти в законному форматі та без порушень.

Не обійшлося і без гарячих перепалок теперішньої влади з попередньою та бурхливими не доречними та подекуди нецензурними вигуками з залу.

Тож до вашої уваги пропонуємо переглянути відео зборів громади.

Поділися з друзями

Коментарі  

0 #28 Василь Колотайло 03.04.2018, 22:12
Я згідний з " Заставна сьогодні" що треба підписуватись під СВОЇМ ім'ям! Бо це щось нагадує "росьойськую" пропаганду.
Цитата
0 #27 Володя! 29.03.2018, 06:24
Чого Боря Колісник? Бо Боря поважний у Заставні він з усіма добрий в него велика родина тай і церква за него проголосує. Він би був самий кращий кандедат замість Радиша. Багато би у Заставні голосувало за него.
Цитата
0 #26 до Володя 28.03.2018, 19:20
а може бис ти у Борі вперед запитали перед тим як міряти хлопцям.. авторитети. Чи хоче шоб розглядалася його кандЕдатура чи кандидатура?
В Заставні достойних кандидатів більше ніж два, це точно. Просто багатьом хватає ще розуму і витримки не лізти в це багно.
Цитата
0 #25 Володя! 28.03.2018, 11:33
Краще уже Боря Колісник чим Бурдейний! Боря таки більше поважна людина, має гроші, щос зможе зробити для Заставни! За нього було опитквання у Заставні і багато людей підримували його кандедатуру.
Цитата
+2 #24 А мера куда 28.03.2018, 08:57
А хама призначити завідуючим районної бібліотеки,нехай читає книжки.
Цитата
-1 #23 До людей 28.03.2018, 08:36
Керівник ОТГ повинен мати досвід роботи з людьми,бути культурним,врівноваженим,вміти вислухати та порадити,поважати жителів які його обрали,не ділити на чистих чи смердючих,багатих та бідних.Він буде керувати школами,садочками,відділом культури та спорту.В Заставні є така людина це Бурдейний Іван Миколайович,з великим життєвим досвідом та керівник престижного навчального закладу.
Цитата
+1 #22 Вася 28.03.2018, 06:32
Не Юля Джус сходить з розуму! А Вся Радиш! Бо він збирає збори коли щось не по його іде! Ящо він задумав з братом забрати землю в центрі міста то Юля йому не дає! Зразу Радиш криче на збори прикриваючи людьми які йому лижуть оне місцез.
Цитата
+1 #21 Марія Анжела 27.03.2018, 17:22
Марія Анжела Дорогі мої земляки, давайте ми з вами будемо починати вчитися стримувати свої емоції і демонструвати культуру у висловлюваннях. Я, не оправдую поведінку Пана Василя....він показав господаря при цьому забувши не свого подвір'я, а містечка де люди довірили своє життя, спокій і благополуччя.
І трішки потрібно було б розрізняти де жінка, де людина вдвічі старша ...... Хороший керівник- це той, який перш за все вміє вислухати, сприйняти критику, має велике терпіння і головне логіку. А де є логіка і розуміння можна багато чого зробити.
Я, хочу привести до прикладу Мера міста Заліщики. Поцікавтеся... Пан Василь зрозумів свою помилку і в майбутньому надіємося , що коли вдруге займе місце Голови подумає над тим, що на тому клаптику землі за який чогось влаштували " бої" не готель, піцерію і сауну будувати, а все ж таки та щось, для тих діточок інвалідів..... Заставнівщини.
Дякую.
Цитата
0 #20 Житель 27.03.2018, 12:10
Чудесні коментарі, Писав відей василь молдован, славко цуркан, і йуля джюс. Бо незадоволені на зборах були лиш вони... ага і бойко... пишіть шо хочете а за Радишом громада міста.
Цитата
-1 #19 Марія 27.03.2018, 11:28
П..... джусиха з розуму сходить , плітками займається казав казала))) є з чого поржати . Вона най в себе зробить на подвір’ї порядок, а потім береться за місто . Реакція залу просто чудова . Вона не заспокоїться поки сама до влади не прийде, а так буде гавкати Таких не грамотних людей до влади пускати не можна .
Цитата