Відео - У Заставні відбувся "Круглий стіл" до Дня Інформаційної Спільноти

 

У приміщенні центральної районної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» за участі активної громадськості міста та району, молоді (учнів Заставнівської гімназії) та представників ЗМІ.

Організатор зібрання — районна «Просвіта». Її голова С.Масловська привітала учасників «КС» зі святами — Вознесіння Господнього, Днем вишиванки та Всесвітнім днем інформаційної спільноти.

Свята мають різне значення, але їх поєднує духовно-історично-сучасний вплив на свідомість українця.

Про гармонію зовнішності та одежі нашого духу, про інформаційну війну Росії з Україною впродовж століть, про роль Інтернет-носіїв у благодійній діяльності, пошук істин та рецептів як фільтрувати брехню від правди, протистояння й захист від Інтернет-бруду («тролі», «боти»), чи навпаки як послуговуватись потрібною позитивною інформацією — йшлося у анкетах, розданих «Просвітою» та мовилося на цьому зібранні.

Серед виступаючих

О.Панзига — голова ГО UNIA «Заставна сьогодні»,

В.Петришак — активіст-просвітянин,

Ю.Кушнір — історик-дослідник,

В.Данищук — керівник юридичної установи «Безоплатна правова допомога»,

Н.Онофрей — голова ГО людей з обмеженими фі-зичними можливостями,

М.М’якота — голова ВО «Заставнівська воло-нтерська сотня»,

Л.Стасюк — директор ЦБС,

В.Бурденюк — громадська активістка.

С. Татарчук - активіст

О Палійчук - голова Заставнівського районного осередку ГО "УНІА"

Один із головних меседжів зібрання — роль Інтернет видань (зокрема сайту «Заставна сьогодні» у популяризації різноманіття Заставнівщини, у формуванну позитивного іміджу краю та «вау-подій» району, благодійна діяльність. Щодо останнього. Всі учасники заходу відзначили надзвичайну активність колективу сайту і його керівника у небайдужості до чужих проблем.

Завдяки поширенню інформацій на сайті «Заставна сьогодні» про термінову необхідність коштів на лікування хворих діток, їхні батьки (впродовж 2-х років) на свої банківські картки отримували кошти — близько 7 млн.грн.

Один із батьків, юрківчанин Б.Паньків, приїхав на зібрання, аби привітати О.Панзигу із його професійним святом і подарував картину, яку вишила його дружина — за порятунок своїх доньок. М.М’якота вручила Олександру відзнаку — «Бойовий інформаційний підрозділ» «Заставнівської сотні», С.Масловська — Подяку за співпрацю з «Просвітою». Голова ГО UNIA також не залишив поза увагою тих, хто постійно співпрацює із сайтом.

Учасники «круглого столу» дійшли згоди, що потрібно цінувати нові технології, завдяки яким ми стаємо не тільки більш мобільними, але й милосердними, та основою формування інтелекту має залишатися книга. Інтернет — це вимога часу, та найціннішим було і залишається живе спілкування між людьми, його ніщо не замінить.

Автор: Світлана Світлична

Поділися з друзями

 

Коментарі  

0 #1 Машка М 20.05.2018, 14:15
Молодці пишаюся Вами! Закордоном Заставнівчани спостерігають за новинами. Передаємо Вам привіт з Італії.
Цитата

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top