Відео - звернення до Заставнівської міської ради з приводу ставка "Мисливський"

 

Просимо, спільно з депутатським корпусом і міським головою Радишем В.Й., вирішити проблеми які створює жителям нашої вулиці занедбаний ставок прилеглий до наших домогосподарств.

Це водоймище, протягом останніх років не доглядається, воно заросло очеретом і рогозом майже до греблі. Водне дзеркало складає біля 40 відсотків від всієї площі і воно також вкрите ряскою.

Через бездоглядність ставок перетворився в «гадюшник в центрі міста», бо він став розсадником комарів, жаб, щурів і вужів. Через те, що рогіз частково скошують, він гниє у воді поширюючи навкіл неприємні запахи.

Комарі заїдають все живе, а через жаб’ячі хороводи в період масового розмноження жабів, не чутно що говорить людина на відстані кількох метрів, жаби і вужі заповзають в навколишні будинки.

Періодично весною, коли висихає очерет його спалюють і хмари диму, кіптяви тагорючі часточки піднімаються в повітря, летять на будівлі ледве не підпалюючи їх.

В 2017 році ця кіптява долітала до центральної площі міста, тому для запобігання пожежі прибув пожежний автомобіль, який чергував допоки припинилось горіння.

Контроль за рівнем води не контролюється, через що розмиваються береги, які жителі змушені самостійно укріплювати своїми силами. При в’їзді на вулицю вода вимила близько 2-х метрів грунту  до підпірної стінки з кількох фундаментних блоків і загрожує руйнуванню вулиці.

Кілька років тому, під час злив вода залила садиби кількох домогосподарств, затопивши підвальні приміщення і тоді біля греблі було прорито обвідний канал, однак в цьому році його перекрили трьома  рядами решіток, які швидко закупорилися рештками скошеного очерету і повністю перекрили скидання лишків води, яка піднялася над постійним рівнем на 50-80 сантиметрів, через що рівень води не спадає, що вже завдало багато збитків тим в кого затопило підвали і загрожує вимоканням та загибеллю плодових дерев і кущів.

Дана ситуація не є форс-мажорною, це є наслідок безгосподарності і тому жителі вулиці просять:

      1. Вивчити питання про доцільність існування даного водоймища, яке з кожним роком створює все більше проблем жителям міста і особливо навколишніх вулиць.
      2. До вирішення питання про ліквідацію ставка зобов’язати орендаря негайно понизити рівень води до «сухого дна обвідного каналу», яким цей рівень був протягом багатьох останніх років.

Поділися з друзями

 

Top