Відео - В Заставні відбувся мітинг стосовно об’їзної дороги

 
Як було раніше анонсовано депутатом Заставнівської міської ради Дарійчуком А.А.,  на центральній площі м. Заставна відбулося мирне зібрання громадян, вимогою яких було почути звіт голови Заставнівської районної державної адміністрації  стосовно будівництва об’їзної дороги.
 
Спочатку зібрання розпочалося біля пам’ятника Тарасові Шевченку, потім перемістилося до входу районної державної адміністрації.
 
Юрій Кітар запросив учасників мітингу (їх було близько 50 людей) до сесійної зали, однак вони прийняли рішення вести розмову на вулиці.
 
Мітингарі звинувачували владу району у зволіканні вирішення питання щодо будівництва об’їзної дороги
 
 Незважаючи на те, що частина дороги має пройти територією земельних наділів (паїв), котрі є приватною власністю та попри недоторканість приватної власності, дехто висловив побажання : «Треба забирати землю під дорогу. Не можете ви, це будуть робити інші».
 
Думки з цього приводу розійшлися.  Загалом, люди вимагали одного – пришвидшення темпів вирішення питання будівництва даної дороги.
 
І всі погодилися з тим, що це питання спільне для міської та районної влади. Отже і вирішувати її потрібно спільно, тому сподіваємось, що питання об’їзної дороги все ж таки вирішиться.
 
Поділися з друзями

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top