Відео - В Заставнівській гімназії з-за підтримки поліції відбувся тематичний тиждень «Дорога до школи»

 

Сьогодні у 1- В класі (класовод Буганик Юлія Миколаївна) Заставнівської гімназії в рамках тематичного тижня «Дорога до школи» відбулася зустріч першокласників Нової української школи  з представниками Заставнівського управління поліції Кіцманського відділення ГУНП в Чернівецькій області.

Старший лейтенант поліції СРПП Білоус Олександр Борисович познайомив дітей з правилами поведінки на проїжджій частині, правильним переходом вулиці, правилами поведінки в школі та за її межами та попередив , що  чекає дітей у разі недотримання цих правил.

Учням гімназії роз’яснено , що до  повноліття відповідальність за порушення поведінки несуть їхні батьки.

 Капрал Орчук Юлія Сергіївна  та лейтенант Фурман Діана Сергіївна узагальнили бесіду, щоб діти покращили знання правил дорожнього руху, підвищили рівень безпеки, правової свідомості та відповідальності учасників дорожнього руху,  а також нагородили дітей  дипломами  та подяками за активну участь у Всеукраїнському конкурсі « Безпечна дорога до школи»  від проекту для вчителів « Всеосвіта», цим самим підвищили власну самооцінку та впевненість у свої силах. Вчителю  висловили подяку за активну участь учнів у конкурсі .

Першокласники НУШ взяли участь у виготовленні макету світлофору, а в кінці подякували працівникам поліції за цікаву ,змістовну інформацію та подарували тематичні малюнки, підготовлені власноруч. 

Висловлюємо щиру подяку за співпрацю начальнику Заставнівського відділення Кіцманського відділу поліції ГУНП Чернівецької області підполковнику поліції Токарю Петру Танасійовичу.

Такі зустрічі дуже корисні для підростаючого покоління, сприяють  всебічному розвитку та зацікавлюють учнів в здобутті нових знань.

Автор відео: Олександр Панзига

Поділися з друзями

 

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top