Відео: Стихійна торгівля молочкою у Заставні - Чи варто наражати себе на небезпеку?!

 

У місті Заставна, вже неодноразово, місцеві жителі підіймали питання стихійної торгівлі на тротуарах.

Люди з усього Заставнівського району, чи не щодня, вранці привозять на реалізацію молокопродукти у Заставну, та замість того щоб продавати їх на ринку, розташовуються неподалік від автобусної зупинки прямо на тротуарі по вулиці Чорновола, де за день проходять сотні людей, маса безпритульних собак, які минаючи ці всі "товари" човгаються та переступають молоко-продукцію,  яка невдовзі опиняється у когось на столі.

Звичайно ми розуміємо що люди хочуть якомога швидше реалізувати "молочку"  щоб хоча б трішки покращити своє фінансове становище, та продавати її прямо на узбіччі де проїжджають автомобілі, ходять люди та тварини, не правильно, адже вся пилюка та токсичні викиди з автомобілів, осідають на продукції яка найчастіше термічно не обробляється перед вживанням (творог, сметана).

Про тару для молока взагалі немає мови адже це пластикові бутлі які використовуються по декілька разів, зі слів очевидців, деякі стихійні продавці повертаючись до автобусної зупинки запасаються «новою» тарою. Як ви думаєте звідки? З найближчих смітників.

Тож перш ніж купляти молоко в пластиковій пляшкці, варто замислитись чи коштує такий продукт вашого здоров’я.

Купуючи молочні продукти на стихійному ринку кожен покупець має розуміти що попередньо ніякої перевірки продукти не проходили і документів на них годі й шукати, ви можете вірити продавцю на слово і вже самі наражати себе на небезпеку, бо як ми всі розуміємо вам ніхто не розповість про свій товар щось погане, сенс тоді його продавати.

В свою чергу директор Заставнівського ринку, Якимик Микола Іванович, пообіцяв та почав облаштувати місце для реалізації молочних продуктів вже сьогодні.

Поділися з друзями

Облаштований молочний павільйон

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top