Відео - Учні ВПУ № 24 м. Заставна приєдналися до квесту «Розфарбуй іграшку»

 

5 грудня 2018 року читальному залі ВПУ № 24 м. Заставна відбувся квест «Розфарбуй іграшку».

Керівник методоб`єднання класних керівників Магалевич Г.М. проінформувала присутніх про проведення квесту та залучення всіх учнів навчальних груп до виготовлення й збору святкових прикрас, ялинкових іграшок і подарунків для дітей дитячих дошкільнихзакладів,загальноосвітніх шкіл та профтехучилищ профронтової зони Східних областей.

За рішенням Президії учнівського самоврядування, право прийняти участь у квесті «Розфарбуй іграшку» було надано 2 кращим учням, представникам кожної навчальної групи.

Читайте також: Відео - Осінній бал в Заставнівському ВПУ №24

У розфарбуванні іграшок, виготовленні подарунків та вітальних листівок прийняли участь в.о. директора училища Томак В.О., заступник директора з НМР Пазюк З.М. , класні керівники, майстри виробничого навчання, керівники гуртків, учні училища.

Розфарбовані іграшки, збір вітальних листівок, новорічних прикрас ще продовжується до 10 грудня 2018 року, з тим, щоб завчасно до святого Миколая, Новорічно - Різдвяних свят кожен із виготовлених сувенірів знайшов свого адресата.

Паралельно з цим,в училищі ведеться активна робота по збору та виготовленню іграшок і вітальних листівок та подарунків, які будуть направлені разом із продуктовими наборами Заставнівської Волонтерської Сотні нашим воїнам захисникам України.

Новини по темі: Відео - Свято "Тепло батьтківського хліба" у Вищому Професійному Училищі №24

Поділися з друзями

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top