У Заставні під час «молитовного стояння» порушень правопорядку не зафіксовано (відео)

 

У Чернівецькій області правоохоронці не зафіксували жодного порушення правопорядку під час акції протесту вірян РПЦ у місті Заставна.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.
Зазначається, що співробітники поліції здійснили низку заходів задля охорони публічного порядку під час проведення молитовної ходи на Заставнівщині.

Читайте також: Пряме включення - Пікет УПЦ МП біля Заставнівської райдержадміністрації

"Відповідно до поданої заявки представники релігійних громад мали намір провести біля будівлі Заставнівської райдержадміністрації "молитовне стояння", з нагоди "круглого столу" за участю представників місцевих органів влади та релігійних громад з обговорення питання переходу релігійних громад до Православної церкви України", - йдеться у повідомленні.

"Напередодні заходу поліцейські провели заходи превентивної комунікації з учасникам та організаторам релігійного зібрання, а також представниками громадськості, які не розділяють поглядів учасників зборів. Під час зустрічей поліцейські довели інформацію про дотримання чинного законодавства при проведенні масових заходів, недопущення порушення роботи державної установи. Громадянам наголошено на недопустимості конфліктів на релігійному ґрунті та передбачену законом відповідальність за порушення правопорядку", - пише прес-служба.

Як все було раніше: Відео - "ВИЗВОЛИ ВІД ЛУКАВОГО": ЗА ЩО Ж МОЛИЛИСЯ СЬОГОДНІ У ВАСЛОВІВСЬКІЙ ЦЕРКВІ?

Роботу правоохоронців, залучених до заходів публічного порядку, координував Ситуаційний центр ГУНП. Для своєчасної фіксації можливих порушень правопорядку створені групи документування. Вибухотехніки та кінологи ретельно обстежили маршрут молитовної ходи, прилеглі території, будівлю Заставнівської РДА, до якої прямували учасники заходу.

Для усунення незручностей, що виникли під час ходи, поліцейські наряди забезпечили відведення транспорту та допомагали водіям обирати альтернативні маршрути руху.

Також правоохоронці здійснювали патрулювання вулиць міста та постійно проводили профілактичні бесіди з учасниками зібрання та іншими громадянами.
За результатами заходу порушень публічного порядку не допущено.

Новини по темі: Відео - ЗАДУБРІВСЬКИЙ СВЯЩЕНИК ВТІК ВІД ПРИХОЖАН ХРАМУ, ЯКІ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ПЕРЕХІД ДО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ

Поділися з друзями

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top