У Заставні двоє молодих людей намагались обікрасти магазин одягу (фото)

 

Як повідомляють очевидці, 8 лютого приблизно о 13:20 із магазину одягу, що знаходиться в місті Заставна по вулиці Незалежності (навпроти суду) вибігли двоє молодих людей та швидкими кроками рушили в верх по вулиці.

В цей час в слід за ними вибігла продавець магазину, та почала просити щоб молоді люди, повернули речі за які вони не заплатили. На що молодь не реагувала та пришвидшила крок, і тільки після того як продавщиця почала погрожувати поліцією, хлопчина витягнув із під куртки «поцуплений» спортивний костюм та викинув у бік переслідувачки.

Зі слів дівчини продавця: Близько 14 години в приміщення магазину ввійшли двоє молодих людей які почали ходити кругами по магазині та розглядати різні речі. Я підійшла та запропонувала свою допомогу, на що парочка повідомила що хотіли би вибрати жіночу курточку.

В час коли я пропонувала різні варіанти одягу, хлопець (супутник дівчини) перейшов на інший бік приміщення, можливо в цей час і встиг зняти з вішака одяг та заховати під свою куртку. І тільки коли ті виходили з приміщення я запідозрила неладне та кинулася за парою та відбила поцуплені речі.

Як видно з камер відео спостереження магазину, молодик дійсно під час того як продавець консультувала його партнершу знявши з вішака спортивний костюм та заховав під своєю курткою.

Власники магазину не захотіли викликати поліцію так як речі їм повернули та закликають інших підприємців бути уважнішими до цієї парочки.

В свою чергу місцеві жителі стверджують що за цими молодими людьми уже неодноразово помічали схожі вчинки, та стверджують що це жителі с.Веренчанка Заставнівського району.

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top