"Заставна Сьогодні" святкує День Народження - ми з вами три роки

 

Кожен з нас має свою професію, економісти, вчителі, медики, юристи, водії, домогосподарки, та всіх нас об’єднує одне, ми колектив Громадської організації «УНІА».

Сьогодні в нас особливе свято, яке стало стартом у справі якою ми сьогодні займаємось.

11 квітня, регіональний ресурс «Заставна Сьогодні» святкує третю річницю з дня створення, спочатку це було свого роду хобі, яке переросло в роботу, і сьогодні наш колектив, щиро радіє що ми стали хоч маленькою, та невід’ємною частинкою Заставнівщини.

В цей святковий для нас день, ми хочемо подякувати всім тим хто слідкує за нашими новинами, ділиться своїми враженнями та допомагає, Вам наші любі гості, підписники, друзі та вороги.

Ми навіть не замислюючись, створили міцну команду, яка з кожним днем збільшується.

Ми б хотіли подякувати, нашим активістам це активні громадяни такі як - Ярослав Шендеровський, Олександр Палійчук, Ігор Цюпа, Віталій Данилюк, Світлана Татарчук, Котик Олексій, Наталка та Ярослав Химка, Олександр Дубовиченко, Юрій Кушнір, та нашим молодим активістам Володимиру Панзигові та Андрію Шаруділову та перелік ще досить довгий.

За благодійну допомогу хочеться подякувати всім хто, не жаліючи власних коштів та добрих слів, допомагає діткам і не тільки, окремо хочемо відзначити наших активістів з величезними серцями таких як - Магда Калмасіні (Італія), Анжела Котик – Шевчук, Петро Мартинюк (Англія), Василь Панзига, Ольга Довголіс, телеканал «Чернівецький промінь», окрема подяка за підтримку та професійні поради чудовому колективу газети "Голос Краю".

За допомогу та співпрацю дякуємо – БО «Долоні матері», ВО «Заставнівська Волонтерська Сотня», БО «Допоможемо жити», Асоціація онлус “SHARE” (Італія), ВО «Щедро».

Заставна Сьогодні, щиро дякує всім, хто вже три роки з нами, нам приємно що сьогодні нас зустрічають усмішками, та запрошують в гості.

Сьогодні у нас справжнє свято, адже це наш третій День Народження, який розпочався з приємних сюрпризів, а саме ГО "УНІА" завдяки нашим інформаційним ресурсам, яких сьогодні більше десяти, стала лауреатами всеукраїнського Конкурсу «Благодійна Україна», та увійшли в трійку найкращих в країні, в номінації «Медіа про благодійність», але це в першу чергу заслуга наших читачів, які завжди діляться інформацією, допомагають хворим діткам коштами, і тим самим дарують шанс на життя.

Любі жителі Заставнівщини, щиро дякуємо всім за підтримку та спонукання до вдосконалення та розвитку!

Поділися з друзями

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top