Відео: У Заставні ріка курячих фекалій ускладнила рух на одній із головних вулиць

 

Сьогодні близько 19: 30 в місті Заставна по вулиці Бажанського (поблизу залізничного переїзду), вантажівка яка перевозила рідкий пташиний послід, накоїла чи мало неприємностей.

Мало того, курсуючи через все місто вантажівка за собою залишала неприємні сліди з їдким запахом.

Та вже практично на виїзді з міста, з невідомих причин відкрився борт, і все що знаходилося всередині, а це чимало посліду, опинилося на дорозі та її узбіччях.

Тому, інші водії, були змушені об’їздити неприємні перешкоди які до того ж супроводжувалися, не менш неприємними запахами.

На місце події виїхали патрульні Заставнівського відділу поліції, для з`ясування обставин та складення адміністративних постанов на винуватця.

Як зауважив, заступник Заставнівського міського голови Руслан Леванін, він неодноразово звертався до перевізників такого роду «ароматного» вантажу, з проханням не курсувати вулицями міста, та на жаль прохання та попередження були проігноровані.

Адже такий транспорт регулярно курсує через місто розвозячи фекалії із однієї із птахофабрик заставнівщини

Зокрема на водія вантажівки поліцією були складені такі постанови:

126 частина 2 - Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом.

139 частина 1 – що тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин і накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадян - суб'єктів господарської діяльності - в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Поділися з друзями

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top