У Заставні відбудеться масштабний освітньо-культурний фестиваль «Гончаренко центр Weekend»

 

Запрошуємо Вас узяти участь в масштабному освітньо-культурному фестивалі «Гончаренко центр Weekend», який відбуватиметься 14 червня 2021 року з 11:00 до 18:00 на Центральній площі м. Заставна.

Під час фестивалю всі охочі зможуть безкоштовно відвідати 13 заходів: уроки англійської мови для дітей, підлітків і дорослих; узяти участь у практичних курсах з медіа- та фінансової грамотності.

«Це унікальний формат події, коли паралельно відбуватимуться декілька заходів. Ми успішно провели фестиваль в Чернівцях, а тепер організовуємо й по області. Метою заходу є познайомити буковинців з діяльністю Гончаренко центру Чернівців, де безкоштовно можна займатися англійською, фінансовою та медіаграмотністю. Водночас є можливість відкриття таких центрів у різних громадах. Важливим є зацікавленість місцевої влади та бізнесу, які готові підтримати проєкт», - зазначив Віталій Яремчук, директор Гончаренко центру Чернівці.

Також проводимо набір волонтерів для організації фестивалю. Для цього необхідно заповнити реєстраційну форму (https://forms.gle/dkfczbneRRv6gRRs5). Відібрані волонтери отримають подарункові набори за допомогу в проведенні заходу.

Кількість учасників на кожній із секцій обмежена, тому триватиме попередня реєстрація з 7 червня до 11 червня на офіційній сторінці центру – www.facebook.com/GoncharenkoCentreChernivtsi.

Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень відповідно до чинного законодавства. 
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top