Відео - Чому працівники яким платить Заставнівська громада, в робочий час працюють на угіддях родини Заставнівського міського голови

 

Вже другий місяць поспіль працівники КП "Благоустрій" та культури міста Заставна працюють на угіддях голови Заставнівської об'єднаної громади.

Вже не одноразово жителі міста Заставна помічали як працівники різних галузей, а здебільшого це люди з комунального підприємства "Благоустрій" яке існує за кошти громади, в робочий час не знаходяться на роботі, а працюють на територіях які належать міському голові.

Як стало відомо з власних джерел цього разу люди вже третій день замість того щоб прибирати місто борсаються в воді та намулі очищаючи став мера від очерету та різного роду сміття.

Звичайно окремої оплати праці вони не отримують та працюють у свій робочий час з чого стає логічним припустити що цю складну та не зовсім жіночу роботу вони виконують за звичайну зарплату яку їм платить місто.

Те, що Заставнівський міський голова давно отожнює себе з царем "Сулейманом" відомо усім. А тепер він ще захотів бути й рабовласником.

Бо працівники КП "Благоустрій", немов ті раби, працюють від зорі до зорі. І якби ж то тільки на благо Заставни.

Пане голово невже ці працівники заслуговують того, щоб так над ними знущатись, при таких погодних умовах у воді та намулі зганяти людей, виконувати у прибиранні ваших особистих володінь це ніщо інше як РАБСТВО.

З позакадрових розмов стало відомо що заставляли працювати в таких умовах навіть людей з підвищеною температурою тіла, але люди працюють, бо бояться залишитись без роботи.

ГО "УНІА" звертається до всіх правоохоронних органів, депутатів звернути увагу на знущання над людьми, рабські умови праці та зловживання повноваженнями керівництва Заставнівської громади.

Зі свого боку ми впевнені що після даної публікації керівник міської ради, як то кажуть спрацює на опередження, скоріш за все фальсифікуючи наряди для благоустрою, та ми готові й до цього, згодом більше...

P.S Матеріал сформовано згідно звернень жителів Заставнівщини.Top