Заставнівський центр зайнятості - презентація підприємства Аутомотів Електрік Україна.

 

У Заставнівській районні філії Чернівецького обласного центру зайнятості 25.10.2021 року відбулася презентація підприємства  Аутомотів Електрік Україна .

Дана компанія є одним із представництв компанії PRETTL automotive на ринку праці України. Завдяки високій якості кабельної продукції, що виготовляється, компанія PRETTL є надійним партнером для виробників автомобілів.

Кабелі компанії користуються незмінним попитом, при цьому високі стандарти виготовлення та відповідне їм обладнання сприяють відкриттю нових перспектив, подальшому розвитку технологій і внесення суттєвого внеску в майбутній успіх. Саме тому презентація даної компанії важлива для процесу працевлаштування безробітних.

Питання  працевлаштування безробітних найголовніше в роботі районної філії, ми максимально працюємо з роботодавцями  та безробітними  й організовуємо дані презентації.

            Клієнти центру зайнятості мали можливість детально ознайомитись з умовами праці на підприємстві, про обов’язки працівників, можливості навчання на виробництві, рівень заробітної плати, та про весь пакет соціальних умов та гарантій котрі отримують працівники заводу.

Претендентам на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запропонували пройти співбесіду, з метою подальшого працевлаштування та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці.

«Презентація роботодавця» пройшла дуже цікаво та інформативно. Компанія «АутомотівЕлектрік Україна» забезпечує безпечні та сучасні умови праці, офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, перевезення працівників (дім-робота-дім), фітнес за рахунок підприємства, харчування, дружній колектив, навчання та перепідготовку, розвиток та кар’єрний ріст, конкурентну заробітну плату.

Якшо Вас цікавить інформація щодо працевлаштування в АутомотівЕлектрік Україна в звертайтесь до Заставнівської районної філії Чернівецького ОЦЗ тел.. 03737-3-17-97, 03737-3-19-80.

Ми завжди готові Вам допомогти.Top