Відео: Про подвійне громадянство кандидатів у нардепи по 204-му округу Божика і Паланійчука.

 

Народний Фронт вимагає розслідувати подвійне громадянство кандидатів у нардепи по 204-му округу Божика і Паланійчука.

У 204 окрузі (Чернівецька область) в парламент балотуються відразу двоє людей з іноземним громадянством.

Про це повідомив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак з трибуни Верховної Ради, повідомляє Буковина Онлайн із посиланням на прес-службу політсили.

"Щойно повернувся з 204-го виборчого округу, на якому зареєстровано 14 кандидатів у народні депутати від різних політичних сил. Обличчя в них наче і нові, та звички - старі. Вчора місцеві ЗМІ оприлюднили інформацію, що кандидат у народні депутати, самовисуванець Анатолій Паланійчук має громадянство Румунії. Ще один кандидат на цьому ж окрузі - на цей раз від партії "Слуга народу" - Валерій Божик. Згідно з документами, він з 2016 року є громадянином Румунії. Чиї інтереси в разі можливого обрання будуть захищати такі горе-кандидати? Пан Божик є юристом з великим досвідом, і чудово розуміє можливі наслідки другого громадянства", - заявив нардеп

Поділися з друзями

"Чому ці кандидати в депутати порушують закони та Конституцію України? За Конституцією України у нас існує єдине громадянство - українське. Тому я переконаний, що державні службовці, народні депутати, судді повинні мати лише одне громадянство - українське. Все інше є порушенням законодавства", - наголосив народний депутат.

Голова фракції НФ також звернувся до правоохоронців та Центрвиборчкому з проханням провести розслідування подвійного громадянства кандидатів у народні обранці.

Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top