Привітання голови райдержадміністрації Юрія Кітара з Різдвом Христовим

 
Вітання

Шановні краяни! Щиро вітаю вас із величним  святом — Різдвом Христовим! У ці благовісні дні всі ми по-особливому, сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичайно важливої, сакральної  події для кожного з нас, для наших родин, для нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.

Це свято сповнює кожного християнина новими надіями та задумами, упевнює у переможній силі добра та любові. Тож нехай перша зірка Святого вечора, що сповіщає про народження Сина Божого, стане для кожної родини провісницею миру і християнської злагоди.

Нехай добра звістка відгукнеться світлою радістю  та щирістю почуттів.  Будьмо єдиними у помислах і ділах, бережімо, підтримуймо суспільну злагоду і гармонію на теренах краю.

Гуртуймося у вірі в щасливе майбуття рідної Заставнівщини, молімо Господа, аби дав нам сили і наснагу примножити здобуте, гідно зустріти прийдешні роки. 

Нехай очікувані  Різдвяні  церковні дзвони наповнять наші душі  вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне   Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік.

Сердечно бажаю вам, дорогі краяни, щастя, миру, успіхів, усіх земних благ та Божої благодаті. Гарних і радісних вам Різдвяних свят! Христос народився! Славімо Його!

Додати коментар

Авторизуйтесь на сайті за допомогою соц мереж, для можливості коментувати новини


Захисний код
Оновити

Top