Валентину Бойчук із села Веренчанка, з Днем народження вітають друзі та колеги

 
Вітання

Сьогодні неповторний, по літньому осяяний, яскравий ювілей святкує дивовижна, прекрасна.чуйна, толерантна, працелюбна, талановита людина, професіонал своєї справи  ВАЛЕНТИНА ГРИГОРІВНА БОЙЧУК з села Веренчанка. 

Валентина Григорівна ви життєрадісна, тактовна, цілеспрямована людина, завжди вмієте вміло передбачати всі ситуації, є хорошим керівником та наставником у своїй роботі закладу ресторану « Фараон» .

Ваша завзятість та наполегливість, шедеври вишуканих смачних страв, їх оформлення постійно приваблюють відвідувачів ресторану « Фараон» .

Вдома ви кохана дружина, любляча матуся двох синів, турботлива дочка, а в колективі та вірна подруга, креативний і завзятий керівник. Прийміть найщиріші вітання від працівників ресторану « Фараон» та магазину «Міні-маркет» .

  Сьогодні у червневий літній день ви святкуєте свій гарний ювілей

  Ми щиро Вас вітаємо і найкращі побажання посилаємо

 Нехай Ваша доля буде світлою, як сонечко в червні, барвистою, як соковиті дари літа щасливою, як світанкові солов'ї в своєму мелодійному щебетання

Зичимо Вам міцного здоров'я прекрасного настрою, невмирущої енергії

Радості і втіхи від дітей, сімейної злагоди, затишку любові і достатку.

Нехай ваше особисте життя надихає Вас до нових звершень в роботі, а робота стимулює до добробуту та комфорту у Вашому домі.

 Нехай цвіте життя яскравим цвітом, нехай волошками цвітуть літа прекрасні

Хай здійснюються  тисячу бажань, а доля подарує зорепад: Здоров'я!  миру!

Успіхів! Кохання! І надії!. Многая Вам літ ювілярко!

Новини по темі: Чарівну жительку с.Веренчанка, Валентину Бойчук з Днем народження вітає люблячий чоловік та синочки (відео)
Ви не можете коментувати. Зареєструйтесь

Top