Відео - вітання голови заставнівської РДА Юрія Кітара З Новим 2018 Роком та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

 
 Юрій Кітар - Голова Заставнівської РДА
Вітання
Шановні краяни!  Шановна громадо Заставнівського району!
 
Від щирого серця вітаю Вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
Ці величні  свята завжди несуть світлі, чисті почуття - очікування дива, мрії про прекрасне, сподівання на те, що здійсняться всі наші заповітні бажання й задуми.  
 
У переддень  Нового року  у кожному домі засяють вогники новорічної ялинки і ми згадаємо рік, що минає.
 
Він був складний для українського суспільства, сповнений важких випробувань й важливих рішень.
 
Проте, незважаючи на всі виклики сьогодення в нашій державі зберігається стабільність й віра в те, що незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі негаразди.   
 
Сміливо відкриймо першу сторінку календаря 2018  року й побажаємо один одному миру, згоди, терпіння, добра, щастя й достатків.
 
Сподіваюсь, що новий рік буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні.
 
Від усього серця бажаю всім краянам щедрого й успішного року, невичерпаного життєвого оптимізму та здійснення усіх задумів і сподівань.
 
Нехай свята Нового року та Різдва Христового принесуть радість і спокій до вашої оселі, додадуть здоров’я й наснаги вам і вашим рідним, стануть початком нових здобутків і успіхів в ім’я процвітання благословенної Заставнівської  землі та розвитку нашої Батьківщини - України.

Поділися з друзями

Top