Новини Заставни

На базі відділення Трансфузіології Заставнівської ЦРЛ з ініціативи Департаменту Охорони здоров'я та Чернівецького обласного центру служби крові було проведено черговий "День донора" у якому прийняло ...

Сьогодні на головну площу міста Заставна, завітали атракціони, які гостюватимуть у нас тільки з 15 по 21 жовтня.

13 жовтня, 36 відправка Заставнівської Волонтерської Сотні вирушила на схід, смаколики до Дня Захисника України.

Заставнівський район сьогодні

10- 11 жовтня в місті Фрайбург-у-Брайсгау (Німеччина),  відбулась третя німецько-українська конференція партнерства між територіальними громадами.

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, директор Кожолянко Любов ...

12 жовтня на Заставнівщині,  в Юрковецькому НВК  відкрили меморіальну дошку, загиблому воїну АТО Соловію Миколі Івановичу.

Новини чернівецької області

18 жовтня 2018 року на Центральній площі м. Новоселиці відбудуться ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ МАЙСТЕР-КЛАСИ «ДОТОРКНИСЬ ДО ПРОФЕСІЙ».

Напередодні Дня Захисника України та Дня українського козацтва на Буковині з’явилися біл-борди із зображенням козака, який ніби Святий Юрій-змієборець перемагає двоголового змія.

Сьогодні, 9 жовтня патрульні поліцейські, на автошляху Чернівці – Мамаївці, за дві години роботи з приладом «TruCAM»,  зупинили близько 50 порушників швидкісного режиму.

Нови України

У Кременчуці, що на Полтавщині, вибухнула автівка. Сталося це напередодні рано вранці. Найімовірніше, трагедію спричинив кисневий балон для зварювання у машині.

Рідня гонщика Олега Семиренко оперативно підчищає докази, видаляючи його акаунти і відео.

На Львівщині сталася смертельна ДТП між селами Чижків та Куровичі.

Цікаві новини та поради

Столкнуться с проблемой нехватки денежных средств на покупку техники или же одежды, оплату других расходов, может каждый.

Сьогодні все частіше звичайні українці задаються запитаннями як дожити до зарплатні, адже підвищення цін та непередбачувані ситуації не рідко стають причиною додаткових витрат.

Будь-який магазин потребує правильної подачі товару. І для цього використовують торгові вітрини,

Hide Main content block

Свіжі новини Заставни та Заставнівського району - Заставна Cьогодні

Top